Výsledky žebříčku mládeže Středočeské oblasti po 4. kole - podzim


									
D12						07.10.	08.10.	14.10.	15.10.	28.10.	Celkem	Počet závodů
 1.	Hlubučková Kristýna	KAM9551	C	200,00	232,36	199,02	197,82	  0,00	631,38	4
 2.	Kozáková Zuzana		KAM9451	C	  0,00	200,96	202,67	193,47	  0,00	597,10	3
 3.	Matějková Žofie		ROZ9550	C	162,50	165,87	151,51	175,09	  0,00	503,46	4
 4.	Davidová Adéla		ROZ9551	C	179,10	166,68	  0,00	154,47	  0,00	500,25	3
 5.	Brodská Adéla		ROZ9450	C	  0,00	  0,00	197,28	208,65	  0,00	405,93	2
 6.	Rafajová Anna		SLA9550	B	  0,00	  0,00	198,31	193,53	  0,00	391,84	2
 7.	Tachezy Ruth		DCE9552	C	  0,00	  0,00	 76,58	  0,00	  0,00	 76,58	1
										
D14						07.10.	08.10.	14.10.	15.10.	28.10.	Celkem	Počet závodů
 1.	Straková Zuzana		KAM9250	B	  0,00	211,82	192,24	214,89	  0,00	618,95	3
 2.	Mrázová Pavla		DCE9350	B	160,94	194,55	204,09	201,03	  0,00	599,67	4
 3.	Procházková Marie	DCE9550	B	180,00	156,56	160,51	173,45	  0,00	513,96	4
 4.	Aschermannová Petra	KAM9354	B	  0,00	 91,86	203,68	173,53	  0,00	469,07	3
 5.	Procházková Zuzana	LBE9251	C	  0,00	  0,00	180,30	182,46	  0,00	362,76	2
 6.	Klinkerová Tereza	ROZ9350	C	  0,00	185,11	134,18	  0,00	  0,00	319,29	2
 7.	Jiráčková Klára		KAM9253	C	  0,00	 99,23	  0,00	181,93	  0,00	281,16	2
 8.	Rusá Pavla		DCE9450	B	  0,00	193,63	  0,00	 40,74	  0,00	234,37	2
 9.	Valínová Veronika	KAM9351	C	  0,00	 78,43	133,23	  0,00	  0,00	211,66	2
10.	Rusá Zuzana		DCE9351	B	  0,00	  0,00	  0,00	184,08	  0,00	184,08	1
11.	Procházková Kateřina	LBE9350	C	  0,00	  0,00	  0,00	158,97	  0,00	158,97	1
12.	Šímová Martina		DKL9350	C	  0,00	  0,00	 95,42	 42,52	  0,00	137,94	2
13.	Maříková Eliška		DCE9352	C	  0,00	  0,00	 99,14	  0,00	  0,00	 99,14	1
										
D16						07.10.	08.10.	14.10.	15.10.	28.10.	Celkem	Počet závodů
 1.	Rusá Šárka		DCE9150	B	 99,17	105,95	112,19	111,72	  0,00	329,86	4
 2.	Macková Lucia		KAM9151	B	100,59	107,89	 96,10	 93,91	  0,00	304,58	4
 3.	Kamererová Klára	KAM9154	C	  0,00	 86,16	 91,71	 94,37	  0,00	272,24	3
 4.	Matějková Zuzana	KAM9156	B	100,24	  0,00	  0,00	 90,01	  0,00	190,25	3
 5.	Kučerová Lucie		DKL9151	C	 21,73	 72,00	  0,00	 38,81	  0,00	132,54	3
 6.	Majerová Anna		KAM9155	C	  0,00	  0,00	 81,92	  0,00	  0,00	 81,92	2
 7.	Škvorová Barbora	KAM9150	B	  0,00	 75,51	  0,00	  0,00	  0,00	 75,51	1
 8.	Dobešová Tereza		KPY9050	C	  0,00	  4,76	 17,56	  0,00	  0,00	 22,32	3
										
D18						07.10.	08.10.	14.10.	15.10.	28.10.	Celkem	Počet závodů
 1.	Janková Helena		ODV8950	B	  0,00	 90,00	 90,00	  0,00	  0,00	180,00	2
 2.	Kohlová Zuzana		KPY8852	B	 80,00	 74,61	  0,00	  0,00	  0,00	154,61	2
 3.	Panochová Alžběta	KAM8950	B	  0,00	  0,00	 21,24	 80,00	  0,00	101,24	2 
										
D20						07.10.	08.10.	14.10.	15.10.	28.10.	Celkem	Počet závodů
 1.	Dobešová Kateřina	KPY8750	C	 80,00	  0,00	 80,00	 80,00	  0,00	240,00	4
 2.	Kettnerová Dana		LBE8950	B	  0,00	 90,00	  0,00	  0,00	  0,00	 90,00	1
										
H12						07.10.	08.10.	14.10.	15.10.	28.10.	Celkem	Počet závodů
 1.	Semík Ondřej		KAM9401	B	210,37	211,13	163,29	208,26	  0,00	629,76	4
 2.	Malec Oldřich		SLA9400	B	188,85	179,95	198,61	194,83	  0,00	582,29	4
 3.	Valášek Jan		KAM9400	C	  0,00	190,18	182,91	196,92	  0,00	570,01	3
 4.	Uhlíř Marek		SLA9402	B	179,64	161,87	137,49	172,39	  0,00	513,90	4
 5.	Kašpar Vojtěch		SLA9500	C	169,94	126,10	 51,02	163,79	  0,00	459,83	4
 6.	Komers Jan		KNC9501	C	200,78	 49,43	192,55	  0,00	  0,00	442,76	3
 7.	Čermák Matyáš		KAM9501	B	  0,00	198,69	208,84	  0,00	  0,00	407,53	2
 8.	Kučera Tomáš		DKL9400	C	 55,33	 29,13	114,49	158,40	  0,00	328,22	4
 9.	László David		ROZ9502	C	  0,00	  0,00	167,01	135,89	  0,00	302,90	2
10.	Hadraba Jan		KAM9502	C	  0,00	 99,35	126,28	  0,00	  0,00	225,63	2
11.	Martinák Matěj		ODV9501	C	  0,00	 87,89	 50,37	  0,00	  0,00	138,26	2
12.	Mack Filip		KAM9500	C	  0,00	130,11	  0,00    0,00	  0,00	130,11	1
13.	Saska Daniel		KAM9503	C	  0,00	 78,72	  0,00	  0,00	  0,00	 78,72	1
	Dobeš Jan		KNC9502	C	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	1
										
H14						07.10.	08.10.	14.10.	15.10.	28.10.	Celkem	Počet závodů
 1.	Svoboda Jakub		ROU9301	C	  0,00	188,09	206,22	161,54	  0,00	555,85	3
 2.	Buk Jindřich		ROU9303	B	  0,00	203,61	205,19	  0,00	  0,00	408,80	2
 3.	Hájek Adam		ZVO9201	C	  0,00	  0,00	188,59	180,00	  0,00	368,59	2
 4.	Líbal Jakub		ROU9202	C	160,00	185,46	  0,00	  0,00	  0,00	345,46	2
 5.	Čermák Vojtěch		KAM9201	C	  0,00	208,31	  0,00	  0,00	  0,00	208,31	1
 6.	Martinák Jakub		ODV9300	C	  0,00	  0,00	153,70	  0,00	  0,00	153,70	2
										
H16						07.10.	08.10.	14.10.	15.10.	28.10.	Celkem	Počet závodů
 1.	Vik Michal		ROZ9102	B	 93,44	112,28	109,79	 79,33	  0,00	315,51	4
 2.	Semík Vojtěch		KAM9100	B	100,70	105,52	105,77	 96,42	  0,00	311,99	4
 3.	Votava Štěpán		KNC9101	B	 88,90	 30,49	 77,67	 96,77	  0,00	263,34	4
 4.	Šafka Daniel		KAM9105	C	 64,63	 56,81	 84,44	 72,61	  0,00	221,68	4
 5.	Šedivý Ondřej		KNC9103	B	 93,08	  0,00	  0,00	 58,68	  0,00	151,76	2
 6.	Aschermann Michal	KAM9104	C	  0,00	 82,20	 63,16	  0,00	  0,00	145,36	3
 7.	Hartl Martin		ODV9000	C	  0,00	 46,68	 78,31	  0,00	  0,00	124,99	2
 8.	Rusý Tomáš		DCE9300	A	  0,00	  0,00	 0,00	106,82	  0,00	106,82	1
 9.	Bělohlávek Jiří		ROZ9201	A	105,85	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	105,85	1
10.	Šimon Václav		LBE9100	C	  0,00	  0,00	 73,78	  0,00	  0,00	 73,78	1
11.	Frey Marek		KPY9001	B	  0,00	 23,52	  0,00	  0,00	  0,00	 23,52	2
	Daněk Vojtěch		ROZ9100	B	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	1
										
H18				07.10.	08.10.	14.10.	15.10.	28.10.	Celkem	Počet závodů
 1.	Bitter Aleš		KNC8803	C	  0,00	 80,00	  0,00	 80,00	  0,00	160,00	2
 2.	Mudra Martin		HCE8902	B	 80,00	  0,00	  0,00	  0,00	  0,00	 80,00	1